ایرج مصداقی  
تماس
زندگینامه
از سایت‌های دیگر
مقاله
گفت‌وگو
صفحه‌ی نخست


کوتاه و گویا؛ «انترناسیونال بچه‌پرروها»

ایرج مصداقی

 

پیشتر در صفحه‌ی فیس بوکم توضیح دادم پس از برملا‌کردن یاوه‌گویی‌‌های امیرعباس فخرآور، اتحاد نامیمونی بین سیاه‌ترین باندهای سلطنت‌طلب، عناصر مشکوک و مجاهدین در فضای مجازی علیه روشنگری‌ من ایجاد شده است. به یکی از مقالاتی که توسط مسلم اسکندر فیلابی یکی از عروسک‌های «سنگین وزن» نمایش خیمه‌شب‌‌ بازی مسعود رجوی نوشته شده و در سایت این سازمان انتشار یافته توجه کنید.


http://www.hambastegimeli.com/…/58619-مسلم-اسکندر-فیلابی-هم…

مشکل فیلابی و «خیمه‌شب‌باز» حضور امیرعباس فخرآور در برنامه «افق» صدای آمریکا نیست مشکل او حضور من و مچ‌گیری از این «بچه‌پررو» است. پیشتر در مورد فیلابی و مرشدش مسعود رجوی در «گزارش ۹۳ » روشنگری کرده‌ام. این دو نیزجزو عناصر اصلی تشکیل دهندگان «انترناسیونال بچه‌پرروها»ی مورد نظر نویسنده بزرگ میهنمان ایرج پزشکزاد هستند. البته فیلابی و مرشدش می‌توانند در نقش «لوطی و عنترش» صادق چوبک نیز حاضر شوند. از این بابت می‌توانند به خود به بالند که دو نویسنده بزرگ میهنمان در وصف خصایص‌شان نوشته‌‌اند.

باز هم تأکید می‌کنم سیاست رذیلانه مسعود رجوی مبنی بر مخدوش کردن مرز خائن و اطلاعاتی با زندانیان و شخصیت‌های سیاسی مقاوم و مبارز یکی از بزرگترین خیانت‌هاست که به وزارت اطلاعات و دشمنان مردم ایران در سطح بین‌المللی اجازه می‌دهد تا مهره‌هایی چون امیرعباس فخرآور و ... را تحت عنوان زندانی سیاسی و اپوزیسیون و ... به صحنه بیاورند و برای آن‌ها وجهه مبارز و محقق بسازند.

ایرج مصداقی

۲۸ مرداد ۱۳۹۴

 

منبع: ایرج مصداقی

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   

نسخه‌ی چاپی  


irajmesdaghi@gmail.com    | | IRAJ MESDAGHI 2007  ©